E-Dovanų kuponas

 • E-Dovanų kuponas

  Kodas: SNT-DK-20
  20.00 

  Dėmesio!! Dovanų kuponas apsipirkti tik elektroninėje parduotuvėje www.sentiment.lt. E-dovanų kuponai siunčiami tik elektroniniu paštu. 

 • Dovanų kuponas - tai magiškas pagalbininkas, kai norite nustebinti artimą žmogų padovanodami jam šį tą gražaus, tačiau nesate tikri dėl spalvos, formos ar dydžio.
  Mes suteikiame jums tokią galimybę! 

  Pasirinkus e-dovanų kuponą juo galima atsiskaityti tik elektroninėje parduotuvėje sentiment.lt.
  E-dovanų kuponą (popierinis variantas, kurį galėsite atsispausditnti) po apmokėjimo gausite į pirkimo metu nurodytą elektroninį paštą tą pačią arba sekančią darbo dieną iki 16 val. 
  E-dovanų kuponai siunčiami tik elektroniniu paštu. Jeigu negavote savo e-dovanų kupono, būtinai patikrinkite savo pašto "trash" ir "spam" dežutes.

  Įsidėjus e-dovanų kuponą į prekių krepšelį renkantis pristatymo būdą pasirinkite „Atsiimsiu parduotuvėje“ ir „Užsakyto E-dovanų kupono siuntimas į jūsų nurodytą el. paštą“.

  Norėdami pasinaudoti e-dovanų kuponu iki nurodytos jo galiojimo datos apsipirkdami www.sentiment.lt įveskite kupono kodą pirkinių krepšelio puslapyje į laukelį „Nuolaidų kupono kodas“ ir spauskite „Pritaikyti“.
  E-dovanų kupono suma nėra daloma: jei užsisakysite prekių už didesnę sumą, nei nurodyta kupone - jums reikės primokėti, o jei suma bus mažesnė - skirtumas nebus grąžinamas.

  E-dovanų kuponu galima pasinaudoti tik vieną kartą. Kuponas galioja 6 mėn. nuo jo įsigijimo dienos. Nespėjus pasinaudoti arba nepasinaudojus - kuponas nepratęsiamas, pinigai negrąžinami. Kuponas nėra keičiamas į pinigus. Pasinaudojus e-dovanų kuponu kitais nuolaidų kodais naudotis negalima.